לקוחות יקרים, חנות האתר אינה פעילה זמנית.
ניתן לרכוש עוגיות דגן בחנויות רשתות/חנויות הטבע ומחלקות הבריאות ברשתות השיווק - לרשימת הסניפים >>

תקנון האתר דגן מיני מזונות בע”מ

תקנון אתר דגן מיני מזונות בע”מ

הגעתם לחנות המקוונת של דגן מיני מזונות בע”מ. החנות (“האתר”) מופעלת על ידי דגן מיני מזונות בע”מ (“החברה”, “אנו”, “שלנו”, “אלינו” או “לנו”)  ח.פ . 51376799-6 

בכל שאלה ניתן לפנות אלינו בין השעות 9:00-14:00 בטלפון: 03-9233502  או בכל שעות היממה  במייל [email protected] ונחזור אליכם במהלך שעות העבודה

1. שימוש באתר

1.1 אתר זה הינו חנות אינטרנטית שבמסגרתה מתבצעות מכירות ללקוחות פרטיים. רכישה או שימוש באתר ובתכניו הינם בהתאם לתנאי השימוש המפורטים להלן (“תנאי השימוש” או ה”הסכם”) המהווים חוזה בין הלקוח (“אתה”, “לך”, “לקוח”, “משתמש”) ובין דגן מיני מזונות בע”מ.

1.2 כל שימוש באתר לרבות גלישה, קריאה, שימוש בתכנים ורכישה דרך האתר מהווה הצהרה כי קראתם את תנאי השימוש, הנכם מודעים להם ומסכימים לפעול לפיהם, וכי לא תהיה לכם או למישהו מטעמכם כל טענה או תביעה כנגד החברה ו/או מי מטעמה ו/או מי ממנהליה ו/או מי מעובדיה, למעט טענות הקשורות בהתחייבות מפורשת של החברה על פי תקנון זה.

1.3 החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש, מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך במסירת הודעה כלשהי מראש, ותנאים אלה יחייבו מרגע פרסומם באתר.

1.4 החברה תהיה זכאית, לפי שיקול דעתה הבלעדי, לשנות ו/או להוסיף ו/או להסיר תכנים מן האתר וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת כלשהי לגולשי האתר.

1.5 אנו נהיה זכאים לשנות ו/או להפסיק ו/או להשעות בכל עת את פעילות האתר, וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת כלשהי לגולשי האתר.

1.6 האמור בתקנון זה בלשון זכר – אך פונה אל שני המינים. האמור בלשון יחיד הוא גם לרבים.

2. המוצרים

2.1 דגן מיני מזונות בע”מ תהיה רשאית לשנות בכל עת, לפי ראות עיניה את היצע ומגוון המוצרים באתר. עצם העובדה שמוצר מסוים הוצע למכירה באתר במועד כלשהו אינה מבטיחה שיוצע למכירה באתר גם במועד אחר.

2.2 החברה עושה את כל המאמצים על מנת לייצר ולספק מוצרים באיכות הגבוהה ביותר. אם מסיבה כלשהי קיבלתם מוצר פגום, נשמח להחליפו או לזכות אתכם בסכום הקניה. בכל שאלה או בעיה אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון, בדוא”ל או בהודעה מהצור קשר באתר.

2.3 אופן הצגת המוצרים באתר ייקבע על ידינו מעת לעת על פי שיקול דעתינו הבלעדי. תמונות המוצרים המוצגות באתר הינן להמחשה בלבד ותמונות האווירה אינן מחייבות אותנו באופן כלשהו.

3. המחירים

3.1 המחירים המוצגים באתר מתייחסים למוצרים המופיעים בו בהתאם לפרטים שליד כל מוצר ומוצר. 

3.2 אנו רשאים לשנות את מחירי המוצרים לפי שיקול דעתינו הבלעדית וללא צורך בהודעה מוקדמת.

3.3 המחיר המחייב הוא המחיר שמופיע באתר בעת ביצוע ההזמנה.

3.4 כל המחירים המפורטים באתר הינם בשקלים חדשים וכוללים מע”מ. דמי המשלוח יחויבו בנפרד בהתאם למדיניות האתר, מקום המשלוח וגובה הרכישה.

4. רכישת מוצרים

4.1 את המוצרים תוכלו לרכוש באמצעות האתר בלבד. אנו מתנצלים אבל אין אפשרות להזמנות טלפוניות. ניתן כמובן לרכוש את המוצרים בכל אחת מנקודות המכירה המפורטות באתר.

4.2 בעת הרכישה תתבקשו למסור, בין היתר, פרטים אישיים שונים, כגון: שם, כתובת, מספר תעודת זהות, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון ופרטי כרטיס אשראי. עליכם למסור רק פרטים נכונים ומלאים.

4.3 בסיום תהליך הרכישה יתקבל דף המציג את פרטי ההזמנה ומספר הזמנה ייחודי שיהווה אסמכתא לשליחת הזמנה.

4.4 אנו רשאים לא לאפשר ללקוח מסוים לרכוש מוצרים באתר – וזאת מכל סיבה שהיא וגם אם הזמין בעבר מוצרים באמצעות האתר.

4.5 המידע המוזן לאתר הינו מאובטח. אנו לא שומרים את נתוני כרטיסי האשראי של המשתמשים.

5. התשלום

5.1 התשלום בגין קנייה באתר יתבצע באמצעות כרטיס אשראי תקף בלבד, אשר הונפק על ידי אחת מן החברות הללו: ויזה, מסטרקארד, ישראכרט. בנוסף לכרטיס אשראי תקף, כאמור, עליכם להיות בעלי תעודת זהות ישראלית או דרכון בר תוקף. אנו לא מכבדים כרטיסי דיינרס קלאב ואמריקן אקספרס.

5.2 החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את השימוש באמצעי תשלום כלשהו באתר, להתיר שימוש באמצעי תשלום נוסף ולהחיל הסדרי תשלום שונים על סוגי כרטיסי האשראי או אמצעי התשלום שמכובדים באתר.

5.3 תנאי ומועדי התשלום יהיו בהתאם לנוהג באתר בעת ביצוע ההזמנה.

6. אספקת המוצרים

6.1 המוצרים הנכללים בהזמנה יסופקו על ידי החברה בכפוף לאמור בתקנון זה

6.2 אספקת המוצרים בגין הזמנה שתתקבל תתבצע בכפוף לאישור העסקה ואמצעי התשלום ע”י חברת האשראי והחברה שומרת לעצמה את הזכות שלא לאשר תשלום אשר אינו מקובל עליה עפ”י שיקול דעתה הבלעדי.

6.3 עלולות לקרות טעויות בליקוט המוצרים. במקרה כזה, אנו, כמובן, נפעל לתקן את הטעות.

6.4 אספקת המוצרים שהוזמנו כפופה למלאי המוצרים שיימצא בחברה. לא תחויבו עבור מוצרים שלא יסופקו בפועל. לא תהיה לכם כל טענה, תביעה או דרישה כלפינו ו/או מי מטעמנו בגין מוצרים שלא סופקו (למעט אי חיובכם תמורתם).

6.5 אנו נשתדל לספק את הזמנתכם כפי שהיא. במקרים בהם חלק מן הפריטים חסרים במלאי, ניצור אתכם קשר על מנת להציע מוצרים חליפיים.

7. המשלוחים

7.1 משלוחים במסגרת האתר מבוצעים לכל חלקי הארץ במגבלת אזורי המשלוח של חברות השילוח איתן עובדת החברה

7.2 אין אפשרות לאיסוף עצמי מהחברה. מתנצלים.

 7.3 זמן אספקה- עד 7 ימי עסקים

7.4 עלות משלוח בהתאם לאופן המשלוח שיבחר. העלות תופיע במעמד התשלום.

7.5 הזמנות בסכום של עד 150 ₪ – 29 ש”ח | הזמנות בסכום של 150 ומעל – חינם

8. מדיניות החזרת מוצרים, שינויים וביטולים

8.1 ניתן לשנות/לבטל הזמנה עד 6 שעות לאחר קבלתה באתר החברה ובלבד שעדין לא סופקה ללקוח. יש לבצע את השינוי בהודעה בכתב במייל.

8.2 אנו נהיה רשאים לבטל את ההזמנה או לדחות את מועד המשלוח שלה בשל חוסר במלאי או קושי במשלוח ובתנאי שמסרנו לכם הודעה על כך.

8.3 עליכם לבדוק את תכולת המשלוח מיד לאחר קבלתו ולהשוות אותו להזמנה. בכל שאלה או בירור אודות ההזמנה שסופקה תוכלו לפנות אלינו בטלפון 03-9233502  או  במייל [email protected] תוך 24 שעות ממועד קבלת המשלוח.

8.4 במקרה שתתגלה אי התאמה של המוצרים בעקבות הבדיקה הנ”ל או במקרה אחר של חוסר שביעות רצון שלכם לעניין המוצרים המסופקים, עליכם להודיע על כך בתוך 24 שעות ממועד האספקה. אנו נתאם איתכם השלמה/החלפה/החזרה של המוצר/ים ו/או את החיוב/הזיכוי הכספי שלכם, לפי העניין וככל שמתחייב על פי כל דין, לרבות הנחיות משרד הבריאות.

8.5 לא ניתן להחזיר מוצרים תקינים.

8.6 אם פתחתם את המוצרים, לא תוכלו להחזירם אלא אם כן היו מקולקלים.

 8.7 יודגש כי זכות הלקוח להחזרת מוצר וזכות הלקוח לביטול הרכישה תהיינה אך ורק בהתאם ובכפוף להוראות החוק, לרבות הוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981, הוראות חוק המכר, התשכ”ח – 1968, והוראות חוק כרטיסי חיוב התשמ”ו – 1986, ו/או בכפוף למדיניות האתר כפי שתהא מעת לעת.

9. מבצעים, הטבות והנחות

9.1 האתר רשאי להציע מבצעים, קופונים, הטבות והנחות מעת לעת, ולהפסיקם, להחליפם או לשנותם בכל עת בלא צורך לתת כל הודעה מוקדמת על כך.

9.2 המבצעים תקפים עד גמר המלאי.

10. שעות הפעילות

10.1 הקלדה של הזמנה באתר אפשרית בכל ימי השבוע ובכל שעות היממה, למעט אם האתר מושבת לצורך תחזוקתו  ו/או מכל סיבה אחרת.

10.2 השארת הודעה במוקד הפניות הטלפוני אפשרית בכל שעות היממה. במקרה כזה חשוב להשאיר באופן ברור את פרטי הפונה ואת מספר הטלפון שלו כדי שנוכל לחזור.

10.3 הזמנה ו/או שינוי הזמנה ו/או ביטול הזמנה באמצעות הטלפון אפשרית בשעות פעילות החברה בלבד. שעות הפעילות יעודכנו מעת לעת על פי שיקול דעתנו, ללא צורך במתן הודעה מוקדמת, ויפורסמו באתר.

10.4 שעות הפעילות של החברה הינן כדלקמן:

ימים א’ – ה’ : 14:00 – 09:00 . לא כולל ערבי חג או חג

10.5על אף האמור לעיל, מובהר בזאת כי ייתכן ויחולו שינויים/חריגות במועדי פעילות החברה ושעות הפעילות של המענה הטלפוני ואין אנו מחויבים למועדים אלה.

11. אחריות

11.1לא נהייה אחראים לנזק כלשהו (לרבות נזק לגוף) ו/או הפסד ו/או חסרון כיס (להלן: “נזק מכל סוג שהוא”) שייגרם ללקוח האתר ו/או לצד ג’ כלשהו כתוצאה מרכישה המתבצעת באתר ו/או מאי היכולת לבצע רכישה ושייגרם כתוצאה ממעשה ו/או ממחדל ו/או מרשלנות של הלקוח ו/או צד ג’ כלשהו, לרבות, רכישה המתבצעת באמצעות כרטיס אשראי ללא הסכמת בעליו, רכישה המתבצעת על ידי קטין ו/או פסול דין ללא הסכמת הוריו ו/או אפוטרופסו, פעולה שתבוצע באתר על ידי צד ג’ כלשהו שיכנס לאתר ויגרום נזק, פעולה שתבוצע על ידי צד ג’ כלשהו תוך שימוש בסיסמת הלקוח באתר וכד’.

11.2 הלקוח יישא באחריות מלאה לנזק ו/או חסרון כיס מכל סוג שהוא שייגרם לו ו/או לאתר ו/או לצד ג’ כלשהו בגין טעות שביצע בהקלדת הנתונים, לרבות, טעות בהקלדת כתובתו, טעות בהקלדת פרטי כרטיס האשראי, טעות בהקלדת כתובת לאספקת ההזמנה וכיוצא באלה טעויות.

11.3 הלקוח פוטר אותנו מכל אחריות לנזק מכל סוג שהוא שעלול להיגרם לו ו/או לצד ג’ כלשהו כתוצאה מתקלה טכנית בחומרה ו/או בתוכנה הקשורים לאתר.

11.4 לא נהיה אחראים, בכל הקשור לאתר, לנזק מכל סוג שהוא שעלול להיגרם ללקוח ו/או לצד ג’ כלשהו כתוצאה ממעשה ו/או מחדל שאינו בשליטתנו, לרבות אך לא רק – מכוח עליון, כגון: מלחמה, רעידת אדמה, מזג אויר קיצוני וכד’.

11.5 לא נהיה אחראים, בכל הקשור לאתר, לנזק מכל סוג שהוא שייגרם ללקוח ו/או לצד ג’ כלשהו כתוצאה מתקלה בתקשורת (אינטרנט או טלפון או פקס) שתנבע ממעשה ו/או ממחדל ו/או מרשלנות של ספקי אינטרנט ו/או ספקי תקשורת טלפונית ו/או פקס באשר הם.

11.6 לא נהיה אחראים לנזק מכל סוג שהוא שייגרם, במישרין או בעקיפין, ללקוח ו/או לצד ג’ כלשהו, בכל הקשור למוצרים שיירכשו באתר ואשר צד ג’ שהינו היצרן ו/או היבואן שלהם סיפק אותם לאתר, והכל בכפוף לאחריות החלה על פי כל דין.

11.7 מבלי לפגוע בכל האמור לעיל, בכל מקרה לא נישא בסכום נזק העולה על מחיר המוצרים אשר הוזמנו ושולמו על ידי הלקוח.

11.8 חלק מהתמונות באתר מיועדות להמחשה בלבד.

12. קניין רוחני

12.1 כל זכויות הקניין הרוחני, תוכנה וכל העיצוב, הטקסט והגרפיקה של האתר, אופן בחירתם וסידורם, וכל קומפילציות התוכנה, קוד המקור והתוכנה העומדים בבסיסו הנם והם יישארו בכל עת קניין של החברה (או של מעניקי הרישיון לנו לשימוש בהם). לא יוענקו ללקוח או למי מטעמו, והלקוח מתחייב שלא לדרוש, כל זכות או בעלות בקשר עם זכויות הקניין הרוחני האמורות. כל הזכויות הינן שמורות.

12.2שמורה לדגן מיני מזונות בע”מ זכות היוצרים על כל מידע ו/או תצוגה ו/או תוכנה כהגדרתה בחוק המחשבים, תשנ”ה – 1995 לרבות עיצוב גרפי, סימן מסחרי, אייקונים וסודות מסחריים, שפותחו ו/או תוכננו ו/או חוברו ו/או נוצרו על ידה או שהזכויות בהם הועברו אלינו מצד שלישי.

12.3 אין להעתיק ו/או לשכפל ו/או להפיץ ו/או לפרסם ו/או להשתמש בתכנים המוצגים באתר ו/או לעשות בהם כל פעולה, במישרין או בעקיפין, המהווה הפרה או פגיעה בקניין הרוחני שלנו, אלא אם התרנו זאת במפורש בכתב ומראש.

12.4השימוש באתר הינו לצרכים פרטיים בלבד.

12.5 אין לבצע באתר כל פעולה העשוייה לפגוע בפעילותו התקינה.

13. פרטיות

13.1 הפרטים האישיים שנמסרים בעת ביצוע ההרשמה ולאחר מכן בעת ביצוע ההזמנה באתר יישמרו במאגר המידע. אין חובה לפי החוק למסור לנו פרטים אלה ומסירתם תלויה ברצונכם בלבד.

13.2 לא נוכל לספק את הזמנתכם אם לא מסרתם פרטים אלו. במהלך ביצוע רכישה יאספו על ידי האתר פרטיכם האישיים הכוללים בין היתר את שמכם המלא, כתובת מגורים, כתובת דואר אלקטרוני, טלפון וכיו”ב. השימוש במידע זה נועד על מנת לשפר וליעל את השירות באתר. למען הסר ספק, לא מתבצע איסוף ושמירה של מספר כרטיס אשראי.

13.3 אנו שומרים לעצמנו את הזכות לאסוף מידע אודות הרגלי הקניה שלכם, צרכיכם, מוצרים שרכשתם, מידע או פרסומות שקראתם באתר, העמודים שצפיתם בהם, ההצעות שעניינו אתכם, אמצעי התשלום ששימשו אתכם וכל מידע אחר.

13.4 הנכם מסכימים בזאת כי כל הפרטים הנאספים על ידי המערכת במהלך הרכישה יאגרו במסד הנתונים של החברה ויכולים לשמש אותה לביצוע מחקר סטטיסטי ו/או ועל מנת ליידע אתכם בדבר מוצרים ושירותים העשויים לעניין אתכם ולשגר אליכם דברי פרסומת.

13.5את המידע כאמור ואת דברי הפרסומת נהיה רשאים להביא לידיעתכם באמצעות (א) משלוח לכתובת המגורים שלכם; (ב) משלוח הודעות אלקטרוניות לכתובת הדואר האלקטרוני אשר מסרתם; (ג) הודעות מסרים קצרים, בין השאר לטלפון הסלולארי שלכם (SMS); (ד) מערכות חיוג אוטומטיות להעברת פקס או מסר קולי מוקלט לטלפון הנייד שלכם או הקווי.

13.6אנו נהיה רשאים להשתמש בפרטים האישיים שמסרתם בעת ההזמנה ובכל מידע שייאגר אודותיכם בעת השימוש באתר לצורך הפקה וניתוח של מידע סטטיסטי  וכן לדיוור ישיר (במידה ואישרתם זאת בטופס פרטים אישיים), הן למבצעים והן לפרסומות, ובאישור תנאים אלה הנכם מביעים את הסכמתכם המפורשת לכך.

13.7הסכמתכם כאמור לעיל מהווה הסכמה לשיגור דברי פרסומת על פי חוק התקשורת (בזק ושידורים) (תיקון מס’ 40), התשס”ח – 2008. מובהר כי על אף הסכמתכם כאמור, אתם תהיו רשאים לחזור בכם מהסכמתכם זו על ידי משלוח הודעת סירוב לחברה בכתב או בדרך בה שוגר אליכם דבר הפרסומת.

13.8אנו מתחייבים שפרטיכם לרבות פרטי האשראי שלכם לא יועברו לצד ג’.

13.9במידה ונשלח למשתמש תוכן שיווקי באמצעות מערכת דיוור אוטומטית בניגוד לרצונו יש לפנות לחברה בדרך של ‘הסרה מרשימת תפוצה’.

13.10החברה רשאית לעשות שימוש ב”עוגיות” הנשמרות על גבי המחשב האישי שלכם. נציין כי בעוגיות לא נשמר אף פריט מידע שיכול לזהות את המשתמש באופן אישי ושמורה לך הזכות למחוק את ה”עוגיות” הללו בכל עת באמצעות הדפדפן.

14. כללי

14.1 הלקוח לא יהא רשאי להמחות או להאציל או לסחור בדרך אחרת עם או את זכויותיו או התחייבויותיו, כולן או כל אחת מהן, לפי הסכם זה. לנו שמורה הזכות להמחות או להאציל בדרך אחרת את זכויותינו או התחייבויותינו, כולן או חלקן, לפי הסכם זה לכל אדם באשר הוא.

14.2 הסכם זה מכיל את כל ההתניות שהוסכמו ביננו בקשר לנושא שבנדון והם גוברים ומסייגים כל הסכם, הבנה או הסדר שקדמו לו, בין אם בעל פה או בכתב. יחד עם זאת, השימוש באתר כפוף למדיניות ונהלי ההפעלה שלנו כפי שיפורסמו מעת לעת באתר.

14.3 שום ויתור מטעמנו על כל ברירת מחדל שלך לפי הסכם זה לא ישמש או יתפרש כוויתור מטעמנו על ברירות מחדל עתידי כלשהן, בין אם יהיו אלו בעלות מאפיינים דומים או שונים. מתן ארכה או כל הימנעות או פייסנות מצדנו לא ישחררו אותך מאחריות, יסירו ממך אחריות או ישפיעו בכל דרך על אחריותך, בכל דרך שהיא, לפי הסכם זה.

14.4 במידה ותנאי מתנאי הסכם זה יקבע כבלתי חוקי, בלתי תקף או בלתי ניתן לאכיפה, אזי תנאי זה ייחשב כאילו הופרד מיתר תנאי ההסכם, והיכן שהדבר יתאפשר – לא תהיה לכך כל השפעה על התוקף והיכולת לאכוף את שאר סעיפי ההסכם.

14.5. למעט אם הותנה אחרת בהסכם זה, הודעות שימסרו לצד כלשהו יהיו בכתב ויימסרו במסירה אישית, בהודעות דוא”ל (למעט במידה ותשלח לנו הודעה לצורך ניהול הליך משפטי), יישלחו בפקס או באמצעות דואר משולם-מראש ללקוח בכתובת שסופקה לנו בכתובתה כפי שצוינה באתר.

14.6 על הסכם זה (ועל כל יחסים לא-חוזיים הקיימים בינך לבינינו) יחולו דיני מדינת ישראל ושני הצדדים מכפיפים עצמם בזאת לסמכות שיפוט בלעדית של בתי המשפט בתל אביב.

עודכן בתאריך: 21.5.20